İSG Sınav Kampı

Kalite Akademi’nin geleneksel hale gelen İSG Sınav Kampı, yapılacak olan İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Sınavı’na hazırlık çalışmasıdır.

İSG Sınav Kampı’nda, sizin için en iyi koşullar sağlanmış olup sınavla ilgili tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağı bir çalışma ortamı sizi bekliyor. Sınav Kampı’ndaki çalışmaların içeriğini;


* Temel derslerin tekrarları,
* 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili mevzuat çalışmaları,
* Daha önceki sınavlarda çıkmış sorular ve yeni hazırlanan sorular eşliğinde soru ve cevap çalışmaları,
* Kendinizi test edebileceğiniz deneme sınavları,
* Sınav öncesi uzmanlar eşliğinde akademik danışmanlık, gibi çalışmalar oluşturmaktadır.

Kalite Akademi, daha önceki sınav kamplarının tecrübesiyle her yeni sınav kampında, katlanarak artan bir başarı oranı yakalamaktadır. İSG Sınav Kampı’na katılanların yüzde 97’si A ve B sertifikalı İş Güvenliği Uzmanı oldular.

Ülkemiz genelinde artan iş kazaları ve bu kazalar sonucu meydana gelen ölümler, iş sağlığı ve güvenliği konularında ciddi eksiklikler olduğunu bizlere göstermiştir. İş güvenliği uzmanlarına ve işyeri hekimlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Ülkemizdeki işyeri hekimliğinin başarı oranının yüzde 2’lerde olduğu göz önüne alınırsa, İSG Sınav Kampı’nın ne denli gerekli olduğu açıkça ortaya çıkmaktadır.

İş güvenliği uzmanı olmak isteyen adaylar ya da sertifika sınıfını yükseltmek isteyen iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri için hazırlanan bu kampta sınav öncesi stresten uzak bir şekilde, sadece başarıya odaklanarak çalışabilme imkanı bulabilecekler.

Akademik danışmanlığımızdan yararlanarak sınav ve sektör hakkında kafanıza takılan tüm sorulara yanıtlar alabileceksiniz.

Şimdiye kadar aldığınız derslerin geniş ve detaylı bir özetini kapsayan tekrarı sayesinde, konuları pekiştirerek daha etkin bir öğrenme şansı bulacaksınız.

Her biri alanında uzman olan eğitimcilerimiz ile daha önce çıkmış sınav soruları kullanılarak soru-cevap şeklinde çalışma imkanı sağlanacak.

Yapılacak deneme sınavları sayesinde gerçek sınav öncesi kendinizi test edebilecek, eksiklerinizi ve üzerinde durulması gereken konuları öğrenebileceksiniz.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile birlikte en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm işyerleri iş sağlığı ve güvenliği konularında birçok yasal zorunluluğu yerine getirmekle yükümlü. Bu konuların temelini de iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri oluşturuyor. Ülkemizdeki bu iki meslek grubuna ait ihtiyaç düşünüldüğünde, sınavın ve sınavdaki başarı oranlarının ne kadar önemli olduğu aşikardır. İSG Sınav Kampı gerekli olan başarıyı elde edebilmek için en uygun şartları adaylara sağlar.

Copyrights © 2013 & Kalite A.Ş. tarafından tüm hakları saklıdır.